Yayın Akışı

06:58 - 07:00 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
07:00 - 07:20 Zamanda Yolculuk
07:20 - 07:25 Türkiye'de İlk
07:25 - 07:30 Ayrıntılar Tarihi
07:30 - 07:50 Krallar Ordular Kervanlar
07:50 - 08:00 Zümrüd-ü Anka
08:00 - 08:05 Hanedan
08:05 - 08:30 İlber Ortaylı İle
08:30 - 08:35 Galaksi Notları
08:35 - 08:40 Yol Geçen Hanı
08:40 - 09:00 Yeniden Başlıyorum
09:00 - 09:05 Suya Çizilen Resim
09:05 - 09:15 Sporlab
09:15 - 09:35 Akıllı Alışveriş
09:35 - 09:55 İngilizce 1 #DERS
09:55 - 10:00 Konuşan Fotoğraflar
10:00 - 11:00 Hayat Okulu
11:00 - 11:40 Ben Yaparım
11:40 - 11:45 Saçma İcatlar
11:45 - 11:55 Pratik Lezzetler
11:55 - 12:00 Yerini Sevdi
12:00 - 12:20 Benim Küçük Bahçem
12:20 - 12:25 Sadece
12:25 - 12:35 Pür Zeka
12:35 - 12:40 Böyle Oluşur
12:40 - 12:45 Sihir Değil Bilim
12:45 - 13:05 Hüner Dolu Anadolu
13:05 - 13:35 Sokak Lezzetleri
13:35 - 13:55 Kripteks
13:55 - 14:00 Bir Dakika
14:00 - 15:00 Televizyon Dergisi
15:00 - 15:10 Kampüsler Yarışıyor
15:10 - 15:15 Sanatsever
15:15 - 15:25 Bir Kitap Bir Yarışma
15:25 - 15:45 Zamanda Yolculuk
15:45 - 15:50 Türkiye'de İlk
15:50 - 16:10 Krallar Ordular Kervanlar
16:10 - 16:20 Zümrüd-ü Anka
16:20 - 16:25 Ayrıntılar Tarihi
16:25 - 16:50 İlber Ortaylı İle
16:50 - 16:55 Konuşan Fotoğraflar
16:55 - 17:00 Tek Haber
17:00 - 17:05 Savaşlar Tarihi
17:05 - 17:25 Daha Tamam
17:25 - 17:30 Yol Geçen Hanı
17:30 - 17:40 Bilinmeyen Evren
17:40 - 17:45 Buluş Hikayeleri
17:45 - 17:55 Laboratuvar
17:55 - 18:00 Galaksi Notları
18:00 - 18:20 Yeniden Başlıyorum
18:20 - 18:30 Bay Bazan
18:30 - 18:50 Her Yer Resim Olsun
18:50 - 19:00 Köpeğimi Eğitiyorum
19:00 - 19:45 Ben Yaparım
19:45 - 19:50 Konuşan Fotoğraflar
19:50 - 20:20 Zor Yollar
20:20 - 20:40 Hüner Dolu Anadolu
20:40 - 20:45 Saçma İcatlar
20:45 - 20:55 İnci Taneleri
20:55 - 21:00 Böyle Tamir Edilir
21:00 - 21:10 Kampüsler Yarışıyor
21:10 - 21:15 Türkiye'de İlk
21:15 - 21:25 Hayatı Kolaylaştıran Fikirler
21:25 - 21:30 Yaşama Artı Kat
21:30 - 21:50 Akıllı Alışveriş
21:50 - 21:55 Aklınızda Bulunsun
21:55 - 22:00 Fragman + Spot + Reklam
22:00 - 22:05 Kilometre Taşları
22:05 - 22:15 Laboratuvar
22:15 - 22:20 Galaksi Notları
22:20 - 22:40 Hüner Dolu Anadolu
22:40 - 22:45 Buluş Hikayeleri
22:45 - 22:55 Beynin Sırları
22:55 - 23:00 Daha Tamam
23:00 - 23:20 Kripteks
23:20 - 23:50 Kelime Çengeli
23:50 - 00:20 Zor Yollar
00:20 - 00:30 Kampüsler Yarışıyor
00:30 - 01:10 Ben Yaparım
01:10 - 01:15 Buluş Hikayeleri
01:15 - 01:35 Zamanda Yolculuk
01:35 - 01:55 Krallar Ordular Kervanlar
01:55 - 02:00 Ayrıntılar Tarihi
02:00 - 02:10 Zümrüd-ü Anka
02:10 - 02:15 Savaşlar Tarihi
02:15 - 02:40 İlber Ortaylı İle
02:40 - 02:45 Türkiye'de İlk
02:45 - 03:05 Akıllı Alışveriş
03:05 - 03:25 Ben Öğrenciyken ''Suzan KARDEŞ''
03:25 - 03:35 Teknik Eğitim Liselerimiz
03:35 - 03:45 Adrenalin
03:45 - 03:50 Yaşama Artı Kat
03:50 - 04:00 Kampüsler Yarışıyor
04:00 - 04:20 Otobüs Durağı
04:20 - 04:55 Bir Kelime Bir İşlem "Üniversite"
04:55 - 05:00 Sanat Sözlüğü
05:00 - 05:05 Deyim Avcıları
05:05 - 05:25 Benim Küçük Bahçem
05:25 - 05:30 Yerini Sevdi
05:30 - 05:35 Sadece
05:35 - 05:55 Bir Evde
05:55 - 06:05 Köpeğimi Eğitiyorum
06:05 - 06:15 Pür Zeka
06:15 - 06:25 Beynin Sırları
06:25 - 06:30 Fragman + Spot
06:30 - 06:35 Meraklılar Akademisi
06:35 - 06:55 Her Yer Resim Olsun
06:55 - 06:58 Bir Dakika
 
 
Eğitim
 
Kültür
 
Haber
 
Spor
 
Müzik
 
Eğlence
 
Ders
TRT Okul Frekans Bilgileri
Digitürk 66 • D-Smart 105
Teledünya 130 • Tivibu 155
Türksat 4A (Batı) • Frekans 11.958
Pol V • Sembol 27500 • FEC 5/6
TRTOkul 4 Yaşında